Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miguel Luis 4 (grał do 67 minuty)...

Warta Poznań - Górnik Zabrze 2:0 Cel uświęca środki. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

POMOCNICY

Miguel Luis 4 (grał do 67 minuty)
Fatalnie strzelił z rzutu wolnego w 24 min. Grał bardzo nisko, tuż przed stoperami i co dużo mówić, nie kombinował. Często wybijał piłkę byle dalej zgodnie z założeniem, że cel uświęca środki.

Maciej Żurawski 5 (grał do 59 minuty)
Już w 3 min. sprawdził formę bramkarza Górnika mocnym strzałem zza pola karnego. Poza tym tak jak Miguel Luis, głęboko wycofany pod własne pole karne. Gdy trzeba było, zwalniał grę i dał się faulować. Zszedł z murawy z powodu kontuzji

Jakub Kiełb 6
Wspomagał środkowych obrońców, więc nie można go rozliczać z gry na połowie Górnika, bo przebywał tam sporadycznie. Ale w końcówce tak wykonał rzut rożny, że padł drugi gol dla Warty

Kajetan Szmyt 5 (grał do 81 minuty)
Pewnie wykonał rzut karny, myląc Bielicę. Licząc poprzedni sezon, to druga "11", wykorzystana przez młodzieżowca Zielonych. Poza tym prezd przerwą, nie miał zbyt wielu okazji, by pokazać swój talent. Warta raczej koncentrowała się bowiem na wybijaniu piłki sprzed swojego pola karnego niż mozolnym budowaniu akcji. Dlatego rzadko był w posiadaniu futbolówki. Po zmianie stron wymusił na rywalu żółtą kartkę, gdy próbował startować do kontry

Stefan Savić 5 (grał do 81 minuty)
W 33 min wywalczył rzut karny dla Warty, wykorzystując swoją rutynę i błąd obrońcy Górnika, który źle wykonał wślizg. Kilka razy próbował wyjść na pozycję, ale koledzy nie potrafili mu celnie zagrać piłki.