Udany debiut nowego trenera piłkarek Olimpii Szczecin

Radość Weroniki Szymaszek po bramce w meczu Olimpia - Medyk.
Radość Weroniki Szymaszek po bramce w meczu Olimpia - Medyk. MKS Olimpia Szczecin Facebook
Piłka nożna kobiet. Olimpia Szczecin na inaugurację wiosennej części sezonu zremisowała na swoim boisku z wyżej notowanym zespołem Medyka Konin 1:1.

Medyk nie jest tak mocny, jak parę sezonów temu, ale to wciąż drużyna solidna. W Szczecinie szybko objął prowadzenie, ale olimpijski wyrównały w 41. minucie po golu Weroniki Szymaszek.

W II połowie bramki już nie padły, więc trener Tomasz Bielecki zaliczył dobry debiut w roli szkoleniowca Olimpii. Bielecki w ostatnich sezonach był związany z akademią Pogoni Szczecin, gdzie prowadził zespoły w Centralnej Lidze Juniorów. Gdy się rozstał z akademią to skorzystał z propozycji Olimpii, która zakończyła po rundzie jesiennej współpracę z trenerem Adamem Gołubowskim.

Punkt Olimpii oznaczał, że nasz zespół zrównał się z Tarnovią Tarnów i dzięki lepszemu bilansowi bramek i bezpośrednich spotkań wyprzedził tę drużynę w tabeli. Ale przed Olimpią teraz mecz wyjazdowy z outsiderem Rekordem Bielsko-Biała.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani