Turnieje OTK na szczecińskich kortach

red
Na kortach AT Promasters Szczecin zakończyły się 2 Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne rozgrywane systemem grupowym.

W pierwszym z nich w kategorii Kobiet z pulą nagród 1500zł , zwyciężyła Marta Leśniak (SKT Szczecin). II miejsce zajęła Paulina Bednarczyk(WTT Wejherowo), III miejsce wywalczyła Paulina Jastrzębska (AT Angelique Kerber Puszczykowo). Tuż za podium uplasowała się zawodniczka AT Promasaters Szczecin Roksana Łukasiak.

Drugi turniej rozgrywany był w kategorii Kadetów. I miejsce zajął Patryk Frończuk (BKS GEM Biała Podlaska), II miejsce Olaf Kucz AZS Poznań, III miejsce Dariusz Kuczyński (KT GAT Gdańsk).

Na kortach przy al. Wojska Polskiego odbył się również OTK Mężczyzn w grupach, w którym dobrze spisali się zawodnicy AT Promasters Szczecin. Rafał Teurer zdobył I miejsce a Aleksander Woźnicki zakończył turniej na IV miejscu.