"To było okropne doświadczenie, tak nie powinien zachowywać...

  "To było okropne doświadczenie, tak nie powinien zachowywać się łowczy miejski". Kolejna kontrowersyjna interwencja Ryszarda Czeraszkiewicza

  Zdjęcie autora materiału

  Celina Wojda

  Głos Szczeciński

  Głos Szczeciński

  Pani Kasia zgłosiła potrącenie sarny na Krzekowie, jak opowiada zachowanie łowczego miejskiego zmroziło jej krew w żyłach.
  "To było okropne doświadczenie, tak nie powinien zachowywać się łowczy miejski". Kolejna kontrowersyjna interwencja Ryszarda Czeraszkiewic

  ©Zdjęcie od czytelnika

  - Od osoby mającej kontakt ze zwierzętami oczekuje się empatii, a to czego dzisiaj doświadczyłam było straszne - opowiada w rozmowę z nami pani Kasia.

  Nasz rozmówczyni opowiada, że zwierzę zostało potrącone we wtorek rano na Krzekowie. Sprawca zatrzymał się chciał udzielić pomocy.

  - Zatrzymaliśmy się mężem, mieliśmy koc, przenieśliśmy ją na chodnik. Sarna żyła, była przerażona ale żyła. Przyjechał łowczy. Prosiłam żeby się przedstawił, ale nie doczekałam się. Ten pan nie ma warunków do przewozu zwierząt. Aż żałuję, że nie zrobiłam zdjęcie samochodu, cała paka była zawalona gratami. Tam nie było miejsca dla tej sarny. Wrzucił ją - dosłownie - w wolną przestrzeń 30x30cm jak taki worek, a ona przecież żyła - opowiada pani Kasia.

  Pani Katarzyna chciała dowiedzieć się dokąd trafi zwierzę.

  - Na moje pytanie dokąd ją wiezie, odpowiedział, ze do weterynarza - mówi. - Miał przy tym durnowaty uśmieszek. Poprosiłam o podanie adresu lecznicy. Nie podał. Zaśmiał mi się w twarz. Byliśmy tam we troje - troje dorosłych ludzi, których on potraktował jak smarkaczy.

  Skontaktowaliśmy się z Ryszardem Czeraszkiewiczem, poprosił o pytania na maila. Czekamy na odpowiedź. Na początku zaznaczył jednak, że takich interwencji codziennie jest kilka.  Zobacz także: Łowczy miejski Ryszard Czeraszkiewicz strzela do jenota

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia ze Szczecina

  Wideo ze Szczecina

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów