Tańsze bilety na mecze Chemika w Lidze Mistrzyń

  Tańsze bilety na mecze Chemika w Lidze Mistrzyń

  Zdjęcie autora materiału

  Maurycy Brzykcy

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Tańsze bilety na mecze Chemika w Lidze Mistrzyń

  ©Andrzej Szkocki

  Zbliżają się dwa spotkania Chemika Police w Lidze Mistrzyń. Policzanki wystąpią z Dynamo Moskwa (24 stycznia, godz. 18) i Fenerbahce Stambuł (6 lutego, godz. 18) w hali Netto Arena w Szczecinie.
  Tańsze bilety na mecze Chemika w Lidze Mistrzyń

  ©Andrzej Szkocki

  Klub przygotował specjalną ofertę dla kibiców. Najkorzystniej wychodzi kupno biletów w pakiecie na oba mecze w Szczecinie. Pakiety kosztują 30 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) oraz 40 i 20 zł na sektory A4, A5, D2 i D3. Bilety można kupić również na każde ze spotkań osobno. Posiadacze karnetów chętni do obejrzenia spotkań Ligi Mistrzyń muszą wyrobić darmowe wejściówki.

  Wszystkie grupy zorganizowane (np.
  szkoły, koła zainteresowań, młodzieżowe kluby sportowe itd.) wejdą na spotkania Ligi Mistrzyń za darmo. Wcześniej należy nawiązać kontakt z klubem poprzez maila na adres: marketing@chemik-police.com. Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

  Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

  Zobacz też:
  Adam Buksa o powołaniu do kadry: Wspólna praca z trenerem Brzęczkiem miała znaczenie, ale kluczowa była moja postawa w obecnym sezonie

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo