Szczypiorniści Pogoni Szczecin spadli na ostatnią pozycję [ZDJĘCIA]

SPR Pogoń Szczecin wygrała po rzutach karnych z zespołem z Kościerzyny.
SPR Pogoń Szczecin wygrała po rzutach karnych z zespołem z Kościerzyny. Andrzej Szkocki
Piłka Ręczna. Wisła Płock nawet na moment nie pozwoliła pomyśleć drużynie Sandra Spa Pogoń Szczecin, że może osiągnąć dobry wynik.

Mecz od początku ułożył się pod zespół gospodarzy, którzy w I połowie budowali swoją przewagę. Już po kwadransie gry było 10:5 dla Wisły, co było jednoznaczne.

Pogoń powalczyła w II części. Przez kilka minut był to mecz bramka za bramkę, ale między 38. a 46. minutą płocczanie zdobyli sześć bramek, a szczecinianie 1 i to był już definitywny koniec złudzeń.

Pogoń z jedną wygraną i siedmioma porażkami spadła na ostatnią pozycję w tabeli PGNiG Superligi. Stało się tak po wygranej Stali Mielec nad Chrobrym.

Teraz w ekstraklasie krótka przerwa. W następnym meczu Pogoń podejmie bardzo mocną ekipę Azotów Puławy.

Orlen Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin 38:25 (19:13)
Pogoń: Wiśniewski, Andrysiak, Arsenić - Krysiak 8, Gierak 3, Krupa 3, Rybski 3, Polok 2, Bosy 2, Wąsowski 2, Krok 1, Jedziniak 1, Kapela, Starcevic.

I LIGA KOBIET

SPR Pogoń Szczecin wygrała po rzutach karnych z UKS Kościerzyną i nie ma już kompletu punktów.

SPR Pogoń Szczecin - UKS Kościerzyna 26:26 (13:12). Karne 2:0. Pogoń: Zimny - Stefaniak 11, Rancic 6, Urbańska 2, Ślęzak 2, Jurczyk 2, Gierat 1, Komorniak 1, Haławczak 1, Wilanowska, Roszkiewicz, Izdebska.

I LIGA MĘŻCZYZN

Beniaminek z Gryfina przerwał serię porażek i pokonał wicelidera z Koszalina.

PGE KPR Gryfino - Gwardia Koszalin 34:33 (16:18). KPR: Dobko, Kłodziński - Prokopczyk 12, Karnacewicz 8, Galus 6, Grzegorek 4, Jurkiewicz 2, Maciej Jezierski 2, Marek Jezierski, Dziapa, Klemens, Gackowski, Kostrzewa, Skrzypkowiak, Statkiewicz, Tołyż.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani