Świetny mecz Pogoni Baltica Szczecin

Andrzej Szkocki
Pogoń Baltica Szczecin zremisowała 22:22 z Zagłębiem Lubin, czyli aktualnym wicemistrzem Polski.

Po dwóch porażkach w trzech pierwszych kolejkach szczypiornistki Pogoni bardzo potrzebowały zdobyczy punktowej w meczu z Zagłębiem Lubin.

Szczecinianki były tak zdeterminowane, że nie zraziły się wynikiem do przerwy 12:10 dla gospodyń. W drugiej połowie doprowadziły nawet do stanu 16:21 na 8 minut przed końcem!

Niestety podopiecznym trenera Dariusza Molskiego nie udało się utrzymać prowadzenia do końca i ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami. Jest to duży sukces Pogoni, która przed meczem była skazywana na pożarcie przez Miedziowe.

Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin 22:22 (12:10)

Pogoń: Płaczek, Adamska - Cebula 9, Stachowska 5, Głowińska 4, Kucharska 2, Sabała 1, Huczko 1, Jakubowska, Jaszczuk, Kurjanowicz.