Świetny mecz Łukasza Pacochy. AZS wygrywa z Sokołem!

(rk)
Łukasz Pacocha ( z piłką) był najlepszym zawodnikiem AZS Radex Szczecin.
AZS Radex Szczecin wygrał z Sokołem Łańcut 82:61. O zwycięstwie Akademików zadecydowała bardzo udana druga połowa.

Pierwsze dwie odsłony spotkania to sporo błędów Szczecinian. Rywale rzucili kilka trójek, które na początku drugiej kwarty podcięły skrzydła Radexowi. W drugiej części meczu gra wyglądała dużo lepiej.

W znakomitej formie był Łukasz Pacocha, który uzbierał 25 punktów i sześć asyst.

AZS Radex Szczecin - Sokół Łańcut 82:61

AZS: Pacocha 25, Pytyś 16, Koszuta 11, Linowski 8, Miszczuk 6, Biela 5, Raczyński 4, Majcherek 3, Balcerek 2, Mielczarek 2.

Więcej o tym spotkaniu w poniedziałkowym Głosie Szczecińskim.