Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard 64:63

zek
Jerzy Koszuta (z piłką) rzucił dla Spójni 4 pkt.
Jerzy Koszuta (z piłką) rzucił dla Spójni 4 pkt. Fot. Tadeusz Surma
Koszykarze stargardzkiej Spójni przegrali dzisiaj w Jeleniej Górze z Sudetami 63:64. Przed meczem oba kluby dzieliło w tabeli dziewięć punktów i dziesięć miejsc.

Spójnia prowadziła na początku, ale jeszcze w pierwszej kwarcie gospodarze odrobili straty. W drugiej kwarcie stargardzianie grali słabo i rywale jeszcze odskoczyli. W trzeciej i czwartej kwarcie Spójnia się poprawiła i w 34 minucie wreszcie wyszła na prowadzenie. To jednak nie zniechęciło broniące się przed degradacją Sudety, które cały czas walczyły. I dopięły swego. Po trzypunktowym rzucie najpierw zniwelowały straty, a później zapewniły sobie jednopunktowe zwycięstwo. Spójnia przed tym spotkaniem była na piątym miejscu, a ich rywale na przedostatnim, piętnastym.

Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard 64:63 (21:18, 23:13, 10:16, 10:16)
Spójnia: Grudziński 15, Mazur 12 (dwa razy za 3 pkt), Grzegorzewski 9 (1), Bodych 8, Polowy 8, Stokłosa 7 (1), Koszuta 4, Soczewski.

Serwis dla kibica! Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis, kolarstwo, pływanie, sporty motorowe. Najnowsze informacje z każdej dyscypliny znajdziesz w SERWISIE SPORTOWYM