Stal Stalowa Wola - Pogoń Szczecin 0:0. Z boiska wiało nudą

(mc)
Piłkarze Pogoni Szczecin zaledwie zremisowali w 11. kolejce I ligi w Stalowej Woli z miejscową Stalą po dość nudnym meczu 0:0. Najgorsza drużyna rozgrywek zatrzymała ekipę trenera Piotra Mandrysza.

W drugiej połowie portowcy ponownie mieli inicjatywę, ale nic z tego nie wychodziło. Strzałów z dystansu próbował Petasz, ale niecelnie. Blisko oddania dobrego strzału był po akcji z Tomaszem Parzym również Lebedyński jednak dobrze zachował się bramkarz Stali. Przez długie minuty drugiej połowy z boiska wiało nudą. Portowcy w końcówce spotkania mocno przycisnęli, ale bez efektu bramkowego. W ostatnich sekundach meczu interwencją ratującą punkt Pogoni popisał się Radosław Janukiewicz.

Stal Stalowa Wola - Pogoń Szczecin 0:0

Stal: Wierzgacz - Mikchalczuk, Drozd, Szymiczek (82 Wieprzęć), Lebioda - Uwakwe, Wasilewski (85 Czpak), Trela, Olszewski (59 Stachowiak) - Maciorowski, Mihalewskyy.

Pogoń: Janukiewicz - Nowak, Mysiak, Wróbel, Woźniak - Rogalski (76 Pietruszka), Koman, Parzy (87 Przytuła), Petasz - Lebedyński (70 Kowal), Moskalewicz.

Czerwona kartka: Uwakwe (84, Stal).