Sroga lekcja dla Olimpii. Aż 0:9 z Górnikiem Łęczna

(ast)
Andrzej Szkocki
Zawodniczki Olimpii Szczecin po dwóch meczach mają 12 straconych goli. Tym razem doznały bolesnej porażki 0:9 z Górnikiem Łęczna.

W 2. kolejce Olimpia mierzyła się ze zdecydowanymi faworytkami z Łęcznej. Niespodzianki w tym spotkaniu nie było, a gospodynie uległy aż 0:9. W pierwszej połowie Olimpia nie grała źle, ale brakowało skuteczności w ataku. Drugie 45 minut to już całkowita dominacja Górnika, który dołożył jeszcze sześć goli.

Piłkarki ze Szczecina kilka razy wyprowadzały groźne kontry, ale brakowało wykończenia. O tak wysokim wyniku zadecydowały także błędy w defensywie.

Olimpia zagrała w składzie: Watychowicz - Preś, Semczyszyn, Szwed, Niewolna, Lachman (70 Kurlapska), Janik, Falborska (57 Tarnowska), Kryszak (57 Trzcińska), Michalska (65 Szymaszek), Ratajczyk.