Sparing: Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 2:3

(paz), 90minut.pl
Brazylijczyk Hernani wystąpił w sobotę w dwóch meczach sparingowych. Ostatnio stoper Pogoni zmagał się z kontuzją. archiwum
W Pobierowie piłkarze ekstraklasowej Pogoni Szczecin przegrali w meczu sparingowym z trzecioligowym zespołem Błękitnych Stargard 2:3.

Do przerwy utrzymywał się remis 1:1. Wynik otworzył w 31. Norbert Neumann. Stargardzianie wyrównali dwie minuty później po trafieniu Macieja Więcka.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Błękitni podwyższyli wynik. Tym razem bramkę zdobył Michał Magnuski. Znów na zmianę wyniku nie trzeba było długo czekać - w 52. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Bartosz Ława. Rezultat został ustalony 20 minut przed końcem meczu. Ponownie bramkarza szczecińskiego zespołu pokonał Michał Magnuski.

Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 2:3 (1:1)
Bramki: Neumann (31), Ława (52) - Więcek (33), M. Magnuski 2 (46,69).
Pogoń:Pernis (65 Rudnicki) - Tadrowski, Hernani (46 Rudol), Noll - Budka (73 Gutowski), Ława, Rogalski, Akahoshi, Kolendowicz (73 Kapelusz) - Chałas, Neumann (46 Djousse).
Błękitni:Ufnal - Kurant (46 Jankowski), Wojciechowski, Liśkiewicz, Wawszczyk, Więcek, Duda, Rembisz, M. Magnuski (46 Ziętkowski), Wojtasiak (46 Jaskólski, 77 Inczewski), Gajda (55 Dura).