SMS Gdańsk - Gaz-System Pogoń Szczecin 25:40

Marcin Bielecki
Szczypiorniści Pogoni pewnie pokonali w Gdańsku młodzież z miejscowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Do przerwy szczecinianie prowadzili 18:12, ale w drugiej połowie jeszcze bardziej odskoczyli rywalom i ostatecznie pokonali ich aż 15 bramkami.

Przypomnijmy, że przed tygodniem podopieczni trenera Rafała Białego wygrali u siebie z Pomezanią Malbork różnicą 14 bramek. Jest to dobry prognostyk przed starciem z drugim w tabeli Sokołem Kościerzyna, które czeka nas zespół już za tydzień w szczecińskiej hali przy ul. Twardowskiego.

Bez względu na wyniki pozostałych spotkań 17 kolejki nasi szczypiorniści pozostaną na pierwszym miejscu w grupie A I ligi.

Więcej o meczu w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"