Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 1:0 do przerwy. Zobacz relację na żywo

W 46 minucie na boisku pojawi się Mikołaj Lebedyński. Trener Mandrysz liczy, że filigranowy napastnik odmieni losy meczu. Oby zmienił rażącego dziś nieporadnością Klatta. Fot. Archiwum
Szczecińska Pogoń przegrywa po pierwszej połowie w Nowym Sączu z miejscową Sandecją 0:1 po golu straconym w 32 minucie. Nieporozumienie defensorów portowej jedenastki u w polu karnym wykorzystał Rudolf Urban.

Zobacz relację LIVE > > > SANDECJA - POGOŃ

Gra Pogoni wygląda nieporadnie. Goście z rzadka przedzierają się pod pole karne gospodarzy. Portowcy mieli jednak kilka szans na objęcie prowadzenia. Najlepszą w 3 minucie w kuriozalny sposób zmarnował Klatt. Napastnik zabrał piłkę obrońcy Sandecji i pognał z nią w kierunku bramki. Znalazł się w sytuacji “sam na sam", minął bramkarza i… zamiast strzelać, wycofał piłkę!

W 21 minucie Klatt znów rozczarował szczecińskich fanów. Napastnik otrzymał świetne podanie od Moskalewicza. Uderzył z lewej nogi - lekko i niecelnie. Był w takiej sytuacji, że mógł “zapytać" bramkarza, w który róg ma strzelać.

Co nie udało się Pogoni - udało się Sandecji. W 32 minucie po nieporozumieniu w polu karnym Rudolf Urban z bliska wpakował piłkę do siatki Janukiewicza.

Pogoni będzie dziś bardzo ciężko. Sandecja - jak zapowiadał trener Wójtowicz - gra bardzo ofensywnie. Pomagają jej też kibice, którzy prowadzą bardzo gorący doping. Nasi informatorzy donoszą, że w 46. minucie na boisku pojawi się Mikołaj Lebedyński. Liczymy, że młody napastnik odmieni losy meczu.