Rozkład jazdy

prz, 1 lutego 2005 r.
11 marca Pogoń rozpocznie rundę wiosenną ekstraklasy. Rozpocznie pojedynkiem z Legią w Warszawie. Mecz odbędzie się w piątek i będzie transmitowany przez Canal Plus.

Pora rozpoczęcia meczu nie jest jeszcze ustalona. Prawdopodobnie będzie to godzina 19 albo 20.

W Szczecinie portowców zobaczymy tydzień później - 19 marca. W sobotę Pogoń podejmować będzie na stadionie przy ul. Twardowskiego Górnika Zabrze.

Hitowo zapowiada się mecz z Groclinem (9 kwietnia) i z Zagłębiem Lubin (25 maja).

Zanim rozpocznie się liga, Pogoń zdąży rozegrać jedno spotkanie w Pucharze Polski. 6 marca (niedziela) o godz. 13 w Bielsku-Białej portowcy zmierzą się z Podbeskidziem. Rewanż zaplanowano na 16 marca (środa) o godz. 18.

“Rozkład jazdy" dla kibica Pogoni:

11.03. Legia (wyjazd) 19.00/20.00
19.03. Górnik Z. (dom) 15.30
02.04. Lech (w) 18.00
09.04. Groclin (d) 18.00
16.04. Wisła K. (w) 18.00
23.04. Polonia (d) 18.00
30.04. GKS (w) 18.00
07.05. Wisła P. (d) 18.00
14.05. Górnik Ł. (w) 18.00
21.05. Amica (w) 18.00
25.05. Zagłębie (d) 18.30 (środa)
08.06. Cracovia (w) 19.00 (środa)
12.06. Odra (d) 19.00 (niedziela)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie