Remis Floty Świnoujście w Niemczech

Redakcja
Piłkarze Floty Świnoujście w sparingowym meczu w Niemczech zremisowali z Lokomotivem Lipsk 1:1 (1:0).

Prowadzenie dla Floty zdobył w 28 minucie Nigeryjczyk Christian Nnamani (ostatnio występujący w Ilance Rzepin). Wykorzystał podanie Krzysztofa Bodzionego i z kilku metrów posłał piłkę do siatki rywali. Wyrównanie padło w 81 minucie, a jego autorem był niestety pomocnik Floty Marek Niewiada.\

Flota zagrała w składzie: Merda - Udarević, Opałacz, Niewiada, Chyła, Kalinowski (46 Falisiewicz), Bodziony, Ostalczyk (58 Dylewski), Nnamani (46 Chifon), Novotny (46 Misan), Syszko (70 Mickiewicz).