Porażka Pogoni z Ukraińcami

mc
Tym razem zawodnicy Pogoni (białe stroje) schodzili z boiska pokonani.
Tym razem zawodnicy Pogoni (białe stroje) schodzili z boiska pokonani. Fot. pogonszczecin.info
W drugim swoim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji, piłkarze Pogoni Szczecin przegrali z zespołem z ukraińskiej ekstraklasy Zorią Ługańsk 1:2.

W środę Pogoń pokonała mistrza Łotwy, ale z naszymi wschodnimi sąsiadami już portowcom tak łatwo nie poszło. Zoria objęła prowadzenie już w 6. minucie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. Portowcy wyrównali pod koniec pierwszej połowy za sprawą Omara Jaruna. Niestety w drugiej połowie Ukraińcy znów pokonali Krzysztofa Pyskatego, a szczecinianie nie odpowiedzieli na to trafienie i w efekcie przegrali.

Pogoń Szczecin - Zoria Ługańsk 1:2 (1:1)
Bramka dla Pogoni: Jarun (40).

Pogoń: Pyskaty - Nowak, Jarun (69 Koman), Hrymowicz, Woźniak (69 Petrik) - Rogalski (60 Bojarski), Zawadzki (46 Pietruszka), Mysiak, Petasz - Moskalewicz (78 Dziuba), Klatt (63 Ropiejko).