Porażka Akademików po słabej trzeciej kwarcie

Łukasz Pacocha
Łukasz Pacocha Andrzej Szkocki
Koszykarze AZS Radex Szczecin przegrali we własnej hali ze Stalą Ostrów Wielkopolski 75:96.

Choć początek spotkania był wyrównany to do przerwy znacznie częściej prowadzili gospodarze.

Potem jednak nadeszła trzecia kwarta, a w niej na parkiecie rządzili głównie gracze Stali. Szczecinianie seryjnie pudłowali, faulowali w ataku i popełniali straty, co skwapliwie wykorzystali przyjezdni.

Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Łukasz Pacocha (23 punkty, 5 asyst). Dobre statystyki zanotował też Karol Pytyś (15 pkt, 11 zbiórek).

AZS Radex Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. 75:95 (20:17, 21:24, 14:31, 20:23)