POKAŻ TALENT! 2023 Ważne informacje dla kandydatów

Akcja specjalna Pokaż Talent!
Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów w akcji POKAŻ TALENT!

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o zgłoszeniu do naszej akcji. Z pewnością najbliżsi chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą komunikatora (np. Messengera na Facebooku lub WhatsApp'a).

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Napisz, że bierzesz udział w naszej akcji i możesz zdobyć nagrody. Znajomi z Facebooka z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Link do niej prześlemy SMS-em w wiadomości o rozpoczęciu głosowania. Jeśli nie otrzymałaś grafiki możesz ją bezpłatnie zamówić - KLIKNIJ i wypełnij formularz

  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie! Projekt grafiki do umieszczenia jako zdjęcie w tle przygotujemy specjalnie dla Ciebie - KLIKNIJ i wypełnij formularz

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każdy może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich osób, które oddały głosy.

Jeśli chcesz przesłać taką wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów!

KLIKNIJ I PRZEJDŹ do akcji
POKAŻ TALENT!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! 2023 Ważne informacje dla kandydatów - Dziennik Bałtycki

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński