Pogoń`04 Szczecin pokonała Grembacha 3:1

dc
Pogoń`04 świetnie się spisuje. Dzisiaj drużyna pokonała Grembacha 3:1
Pogoń`04 świetnie się spisuje. Dzisiaj drużyna pokonała Grembacha 3:1 Fot. Archiwum
Brawo Pogoń'04! Świetnie spisali się futsaliści Pogoni'04 Szczecin w Zgierzu. Pokonali tamtejszego Grembacha 3:1 (0:1), notując jedenasty mecz z rzędu bez porażki.

Do przerwy Grembach (który w pierwszej rundzie w Szczecinie wygrał z Pogonią'04 5:4) prowadził 1:0.

Jednak początek drugiej części spotkania był w wykonaniu szczecinian wspaniały. W 22 minucie wyrównał Łukasz Piasecki po akcji i podaniu Mateusza Miki.

W 24 minucie Wołodymir Nudyk podał do Mykoli Radko, a ten dał Pogoni'04 prowadzenie 2:1.

W 26 minucie na 3:1 podwyższył po indywidualnej akcji i wymanewrowaniu bramkarza Grembacha Przemysław Dewucki

Więcej o meczu w poniedziałkowym papierowym wydaniu Głosu.

Teraz Głos Szczeciński możesz kupić w wygodny sposób przez Internet. Kliknij tutaj >>> by wejść na stronę e-głosu.