Pogoń Szczecin testuje Charlesa Nwaogu

(mb)
Charles Nwaogu (z lewej).
Charles Nwaogu (z lewej). Andrzej Szkocki
W sparingu z Drawą Drawsko Pomorskie w zespole Pogoni wystąpiło kilku testowanych zawodników. Niespodzianką była obecność Charlesa Nwaogu, byłego napastnika Floty Świnoujście i Arki Gdynia.

Pogoń Szczecin w eksperymentalnym składzie wygrała 2:1 po trafieniach Charlesa Nwaogu oraz Kamila Zielińskiego, którego trafienie było wisienką na torcie. Młody snajper w 16. minucie przyjął zagraną przez Takuyę Murayamę piłkę i zza pola karnego uderzył technicznie w samo okienko.

W 25. minucie na listę strzelców wpisał się Nwaogu. Snajper wykończył dobrą akcję Szymona Kapelusza, który w towarzystwie dwóch obrońców oddał strzał, który obronił golkiper, ale przy dobitce Nwaogu nie miał szans.

Jedyną bramkę dla Drawy zdobył tuż po przerwie Marcin Dymek wykorzystując nieporozumienie obrońców Pogoni.

Pogoń Szczecin - Drawa Drawsko Pomorskie 2:1 (2:0)

Bramki: Zieliński (18), Nwaogu (28) - Dymek (46).

Pogoń: Krystian Rudnicki (46 Grzegorz Otocki) - Mateusz Sobolczyk, Tomasz Wisio, Sebastian Rudol, Krzysztof Michalak - Floribert N'Galula, Mateusz Wilk, Takuya Murayama, Szymon Kapelusz (46 Michał Koj), Kamil Zieliński (46 Kajetan Pogorzelczyk) - Charles Nwagou.

Wytłuszczono testowanych zawodników.

Jak spisali się testowani zawodnicy i co o ich postawie sądzi trener Artur Skowronek przeczytasz w czwartkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".