Pogoń Szczecin. Dwa bezbramkowe remisy

dc
Remisami 0:0 z Wartą Poznań oraz Cracovią Kraków zakończyły się dwa 45-minutowe sparingi Pogoni Szczecin w Opalenicy.

W obu spotkaniach trener portowców Piotr Mandrysz wystawił dwie inne jedenastki. Jedynymi piłkarzami, którzy rozegrali 90 minut byli testowany pomocnik z Zimbabwe, Andre Gwaze oraz obrońca Piotr Szymiczek.
Najpierw Pogoń zmierzyła się z Wartą. Najbliższy strzelenia gola był Maciej Ropiejko, który próbował zrobić to strzałem przewrotką. Jednak trafił w bramkarza.

Pogoń zagrała z Wartą w składzie: Lukić - Petasz, Jarun, Nowak, Szymiczek - Pietruszka, Gwaze, Leśniak, Wólkiewicz - Prędota, Ropiejko.

Drugie spotkanie kontrolne, z Cracovią, toczyło się w szybkim tempie, ale bez sytuacji bramkowych.
Pogoń: Janukiewicz - Matuszczyk, Dymkowski, Hrymowicz, Szymiczek - Kolendowicz, Zawadzki, Ława, Gwaze - Lebedyński, Bojarski.