Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki 1:0. Portowcy prowadzą do przerwy w meczu o trzecie miejsce

mc
Dziś portowcy grają u siebie z Dolcanem Ząbki w ramach 14. kolejki I ligi. Do przerwy prowadzą 1:0. Jeżeli wygrają, awansują na trzecią pozycję w tebeli.

Pogoń od początku meczu ruszyła do natarcia. Dwie pierwsze sytuacje należały do Piotra Dziuby, który najpierw strzelił obok słupka, a później źle wysunął sobie piłkę, starając się minąć bramkarza. Za chwilę okazję miał Olgierd Moskalewicz, ale jeden na jeden trafił w bramkarza gości.

Kilka minut później było już 1:0. Maksymilian Rogalski dobrze przymierzył z rzutu wolnego, a zasłonięty murem bramkarz Dolcanu nie zdołał w porę zareagować.

Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki 1:0 (do przerwy)
Bramka: Rogalski (19).
Pogoń: Janukiewicz - Nowak, Wróbel, Hrymowicz, Petrik - Rogalski, Mysiak, Przytuła, Petasz - Dziuba, Moskalewicz.
Dolcan: Rafał Misztal - Dadacz, Stawicki, Kosiorowski, Lech - Hinc, Korkuć, Ziajka, Hirsz - Tataj, Stretowicz.