Pogoń - Sandecja 1:1. Portowcy znów dzielą się punktami

MH
Podobnie jak przed tygodniem z Flotą, mecz z Sandecją zakończył się wynikiem 1:1. Marcin Bielecki
Piłkarze szczecińskiej Pogoni zremisowali w przed chwilą zakończonym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. Bramkę dla Portowców zdobył Adam Frączczak.

Bramkę dla Pogoni zdobył w drugiej połowie Adam Frączczak, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska. Wyrównał w 75 minucie spotkania Dariusz Gawęcki, chociaż telewizyjne powtórki pokazały, że piłka po jego strzale nie przekroczyła linii bramkowej.

Sandecja od 76 minuty grała w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartkę obejrzał strzelec gola Dariusz Gawęcki. Portowcy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.