Pogoń rozgromiła Harcerzy! Aż 21 bramek różnicy!

Mateusz Zaremba rzucił w meczu z Czuwaj Przemyśl 9 bramek.
Mateusz Zaremba rzucił w meczu z Czuwaj Przemyśl 9 bramek. Sebastian Wołosz
Szczypiorniści Gaz-System Pogoni Szczecin rozgromili we własnej hali Czuwaj Przemyśl 43:22.

Tylko na początku meczu beniaminkowi z dalekiego Przemyśla udało się nawiązać walkę z Pogonią. Czuwaj prowadził nawet po 6 minutach 4:3.

Potem na parkiecie bezapelacyjnie rządziła już tylko Pogoń. Na przerwę zespół trenera Rafała Białego schodził prowadząc 21:10.

W drugiej połowie dzięki fenomenalnej grze w obronie gospodarze co rusz wyprowadzali kontrataki i bezlitośnie powiększali przewagę.

Ostatecznie Pogoń pokonała beniaminka z Przemyśla 43:22.

Najwięcej bramek dla gospodarzy rzucili Mateusz Zaremba (9) i Wojciech Zydroń (8).

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym "papierowym" wydaniu "Głosu Szczecińskiego".