Pogoń Baltica przegrała w Turcji, ale jest jeszcze rewanż

Agata Cebula zdobyła dla Pogoni pięć bramek.
Agata Cebula zdobyła dla Pogoni pięć bramek. Andrzej Szkocki/archiwum
Szczecińskie szczypiornistki uległy 28:31 tureckiemu Ardesen GSK w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Challenge Cup. Rewanż już jutro o godz. 16 czasu polskiego.

W szczecińskim zespole zawodziła skuteczność, co wykorzystywały rywalki. Do przerwy prowadziły 14:10, a w drugiej połowie już 19:12.

W końcówce Pogoń zdołała jednak zmniejszyć stratę do trzech bramek. W niedzielnym meczu podopieczne trenera Adriana Struzika formalnie będą "gospodarzem".

Ardesen GSK - Pogoń Baltica Szczecin 31:28 (14:10)
Pogoń:Szywierska, Płaczek - Sabała 7, Cebula 5, Noga 3, Jaszczuk 3, Zimny 3, Głowińska 2, Stachowska 2, Zawistowska 2, Stasiak 1, Huczko, Kochaniak, Królikowska.