Pogoń '04 wraca z Chojnic z kompletem punktów

Anna Pasztor
Marcin Mikołajewicz zdobył dwie bramki dla Pogoni '04.
Marcin Mikołajewicz zdobył dwie bramki dla Pogoni '04. archiwum
Pogoń '04 Szczecin pokonała w Chojnicach zespół Red Devils 4:2. Największe emocje były w końcówce.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Portowców, którzy radzili sobie lepiej w każdym elemencie gry. Ich ataki na bramkę chojniczan okazały się skuteczne. Szczecinianie w tej części meczu strzelili trzy bramki i schodzili na przerwę, wyrywając 3:0.

Po zmianie stron do odrabiania strat ruszyli gospodarze, którzy wielokrotnie próbowali zagrozić szczecińskiej bramce. Jednak dopiero, gdy wycofali bramkarza udało im się dwukrotnie pokonać Nicolae Neagu. Przy stanie 2:3 w końcówce meczu Portowcy zdołali jeszcze strzelić czwartą bramkę, przypieczętowując tym samym swoje zwycięstwo.

Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 2:4 (0:3)
Bramki: Kolesnik (37), Mączkowski (39) - Sharovara (12), Mikołajewicz 2 (15, 15), Kubik (20)
Pogoń '04: Neagu, Kubrak - Bugański, Tubacki, Sochański, Mikołajewicz, Sharovara, Jurczak, Kubik, D. Maćkiewicz, Shamotii, Zieliński.