Pogoń 04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 2:2

(dc)
Futsaliści Pogoni dwukrotnie cieszyli się z prowadzenia, ale ostatecznie zremisowali. Marcin Bielecki
W meczu 9. kolejki ekstraklasy futsaliści Pogoni 04 zremisowali z trzecim w tabeli zespołem Gatta Zduńska Wola 2:2

Obie bramki dla gospodarzy zdobył Marcin Mikołajewicz po asystach Michała Kubika. Po pierwszym golu w 13. minucie szczęśliwy strzelec doznał urazu.

Przy drugim trafieniu w 31. minucie efektowną akcją popisał się Kubik, który założył rywalowi "siatkę", a następnie idealnie dograł piłkę Mikołajewiczowi.

Szczecinianie nie utrzymali jednak dwubramkowego prowadzenia. Goście w końcówce meczu wycofali bramkarza i zdobyli wyrównującą bramkę na 2 minuty przed końcem. Potem wciąż aktywnie atakowali i szukali szansy na zwycięstwo, ale mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

- Nie zdobyliśmy punktu, tylko straciliśmy dwa - stwierdził Mikołajewicz. - Tracimy piłkę, gdy rywale atakują nas pressingiem. Musimy nad tym popracować.