Płacz w szatni

Krzysztof Dziedzic, 13 września 2004 r.
Nie udało się piłkarzom Odry Chojna wywalczyć pierwszego punktu w tym sezonie na wyjeździe. W Bydgoszczy pechowo ulegli Chemikowi 0:2.

Chemik Bydgoszcz - Odra Chojna 2:0 (1:0)

Bramki: Korecki (8), Kardasz (90)

Odra: Sobański - Kierul, Wąchała, Kwaśniewski, Bucyk, Zatorski, Mikitów (85 Gutkowski), Turkiewicz, Łągiewczyk, Michalski (70 Kaliszuk), Gajewski.

Odra w pierwszej połowie spotkania wykonywała aż 10 rzutów rożnych. Bez efektu. Za to w 8 minucie obrońcy naszej drużyny popełnili błąd - piłka przeleciała między nimi, co wykorzystał Korecki. Odra miała kilka niezłych okazji do wyrównania.
Najlepszą zmarnował Kierul, nie potrafiąc z sześciu metrów posłać piłki do siatki.

W drugiej części spotkania w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Michalski, lecz przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Chemika. W końcówce Odra mocno odkryła się i została skarcona w 90 minucie przez Kardasza.

- Po meczu w szatni niektórzy piłkarze mieli łzy w oczach - powiedział trener Odry, Jacek Limanówka.