Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
-
Adam Zittermann
Klub 3 Flotylli Okrętów, Gdynia
376głosów -
Kinga Rolińska
SoSalsa - Solidarity of Salsa, Gdańsk
223głosy -
Grzegorz Wałaszewski
Esta Fiesta - Szkoła tańcaUrodzinki, Starogard Gdański
114głosów -
Joanna Chęcińska-Mystkowska
Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku, Gdynia
50głosów -
Tomasz Węglewski
Studio Tańca Fun Represent, Chojnice
16głosów -
Paweł Muchewicz
Creative Dance Studio Tańca i Ruchu, Rumia
3głosy -
Michał Lasoń
Etiuda Edyta Kowanda, Słupsk
1głos -
Alina Walkusz
Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork
1głos -
Kamil Kozłowski
Szkoła Tańca Desire Dance, Gdynia
1głos -
Katarzyna Ćwik
Rozgłos Gdyńska Akademia Dźwięku, Gdynia
1głos -
Maciej Chrzęszczyk
Ośrodek Kultury i Sportu, Żukowo
1głos -
Olha Pastukh
Starogardzkie Centrum Kultury, Starogard Gdański
1głos -
Adam Gawroński
Miejski Dom Kultury, Człuchów
— -
Agata Leśniewska
TOPdance Studio Tańca, Gdańsk
— -
Agata Piaskowska
Młodzieżowy Dom Kultury, Gdynia
— -
Agnieszka Weis
GAK Dom Sztuki, Gdańsk
— -
Aleksandra Miczek
Starogardzkie Centrum Kultury, Starogard Gdański
— -
Aleksandra Raczyńska
Eldance, Gdynia
— -
Aleksandra Szwarc
Fabryka Kultury, Reda
— -
Alicja Bartnicka
Sztumskiego Centrum Kultury, Sztum
— -
Alicja Krawiec
Żuławski Ośrodek Kultury, Nowy Dwór Gdański
— -
Alicja Wąsik
Be Real - Studio tańca, Kwidzyn
— -
Aneta Jakubiak
Szkoła Tańca Loud Street Dance, Kwidzyn
— -
Angelika Sędziak
Słupski Ośrodek Kultury, Słupsk
— -
Anna Mocarska
Ognisko Muzyczne na Chełmie, Gdańsk
— -
Anna Najbar
Ognisko Muzyczne AKOLADA Strzyża, Gdańsk
— -
Anna Zięcina
TOPdance Studio Tańca, Gdańsk
— -
Artur Bajll
Szkoła Tańca Baila, Puck
— -
Barbara Kazimierczyk
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew
— -
Bartłomiej Pankau
Virtuo Centrum Muzyczne, Gdynia
— -
Bartosz Kondracki
La Pasion Studio Tańca, Gdańsk
— -
Beata Went
Miejski Dom Kultury, Rumia
— -
Daria Korowajczyk
Słupski Ośrodek Kultury, Słupsk
— -
Dorota Dorocińska
Enzym Studio, Gdańsk
— -
Ewa Łukiewska
Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie, Gdańsk
— -
Grażyna Rucińska
Żuławski Ośrodek Kultury, Nowy Dwór Gdański
— -
Jagoda Mielewczyk
Młodzieżowy Dom Kultury, Sopot
— -
Joanna Bernacka-Szreder
Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie, Gdańsk
— -
Joanna Czarnecka
Centrum Kultury i Sztuki, Tczew
— -
Joanna Przybysz
Akademia Artystyczna, Gdańsk
— -
Joanna Wróblewska
Lets Move - Dance Studio, Starogard Gdański
— -
Jolanta Kopczak
Młodzieżowy Dom Kultury, Słupsk
— -
Julia Świątek
ART - Akademia Rozwoju Twórczego, Lębork
— -
Julia Tymańska
Projektornia Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk
— -
Kacper Zakowicz
Szkoła Tańca Dance Factory, Gdynia
— -
Kamila Maik
Takie Studio Tańca, Gdynia
— -
Karolina Maciejewska
Młodzieżowy Dom Kultury, Słupsk
— -
Krystyna Cyberska
Młodzieżowy Dom Kultury, Sopot
— -
Krystyna Humanowska
Kwidzyńskie Centrum Kultury, Kwidzyn
— -
Leszek Ligęza
Żuławski Ośrodek Kultury, Nowy Dwór Gdański
— -
Lilianna Balcerowicz
Ośrodek Kultury i Sportu, Żukowo
— -
Magdalena Ciupak
Sztumskiego Centrum Kultury, Sztum
— -
Magdalena Lachowicz-Kaniecka
Przystań Muzyka - Nauka Gry Na Instrumentach, Gdynia
— -
Magdalena Majewska
Be Real - Studio tańca, Kwidzyn
— -
Magdalena Przybyłka
Casa de Salsa, Słupsk
— -
Małgorzata Insadowska
Piruet Szkoła Tańca, Pruszcz Gdański
— -
Małgorzata Karpińska
Młodzieżowy Dom Kultury, Gdynia
— -
Małgorzata Kulawczyk-Gruba
Kartuskie Centrum Kultury, Kartuzy
— -
Marcin Skotnicki
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Malbork
— -
Marcin Wądołowski
Virtuo Centrum Muzyczne, Gdynia
— -
Maria Magdalena Tomasik
Ognisko Muzyczne AKOLADA Strzyża, Gdańsk
— -
Maria Seibert
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Malbork
— -
Marianka Grabska
GAK Dom Sztuki, Gdańsk
— -
Marzena Gawrysiak
Gdańska Szkoła Artystyczna, Gdańsk
— -
Marzena Graczyk
Miejski Dom Kultury, Rumia
— -
Marzena Jodłowska-Przyszlak
Miejski Dom Kultury, Człuchów
— -
Mateusz Jaremko
Gdańsk
— -
Michalina Szabelska
Studio Tańca Latino Cafe, Gdynia
— -
Mieczysław Kilarski
Kartuskie Centrum Kultury, Kartuzy
— -
Monika Borkowska
Dance Atelier Barbara Materka, Gdańsk
— -
Monika Grunt
Kwidzyńskie Centrum Kultury, Kwidzyn
— -
Monika Kozłowska
LOTKA Szkoła taneczno-akrobatyczna, Reda
— -
Monika Rudnicka
Akademia Artystyczna, Gdańsk
— -
Patrycja Borkowska
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów
— -
Ramona Nowakowska
Studio Tańca So Fly, Gdańsk
— -
Sebastian Jata
Przystań Muzyka - Nauka Gry Na Instrumentach, Gdynia
— -
Stanisław Reptowski
Bytowskie Centrum Kultury, Bytów
— -
Sylwester Kustusz
Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork
— -
Teresa Szczepańska
Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork
— -
Weronika Lademan
Dance Atelier Barbara Materka, Gdańsk
— -
Weronika Rudnicka
Centrum Tańca GABI, Gdańsk
— -
Anna Podhajska
Instytut Suzuki Centrum Rozwoju Talentów, Gdańsk
— -
Klaudia Kopiec
Solidarity Of Salsa szkoła tańca, Gdańsk
— -
Irena Biczkowska
Zespół Taneczny Perełki, Leźno
—