Piłkarki Olimpii przegrały w upale na początek sezonu

(mc)
archiwum
Olimpia Szczecin słabo zaczęła ligę. Zespół trener Natalii Niewolnej przegrał z Czarnymi 0:3.

Mecz w Sosnowcu rozpoczął się o godzinie 11, a sobota była w wielu miejscach kraju najgorętszym dniem roku. Do warunków lepiej przystosowały się gospodynie, które objęły prowadzenie w 24. minucie. W drugiej połowie Czarne zdobyły jeszcze dwa gole, pieczętując wygraną.

Za tydzień Olimpia zagra u siebie z Górnikiem Łęczna. Początek w niedzielę o godz. 11 na stadionie przy ul. Bandurskiego.

Czarne Sosnowiec - Olimpia Szczecin 3:0 (1:0)
Bramki: Gębka (24), Kaletka (52), Warunek (79).
Olimpia: Watychowicz, Preś, Sobolewska, Szwed, Michalska, Lachman, Janik, Falborska, Tarnowska, Niewolna, Ratajczyk.
Pozostałe wyniki 1. kolejki: Medyk Konin - Mitech Żywiec 2:0, Sztorm Gdańsk - GOSiRrki Piaseczno 2:1, Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz 8:0, AZS Wrocław - Zagłębie Lubin 1:2, AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska 2:0.