Piękny gol Kamila Grosickiego w lidze francuskiej [wideo]

Cieszy dobra dyspozycja Kamila Grosickiego przed wrześniowym meczem z Niemcami.
Cieszy dobra dyspozycja Kamila Grosickiego przed wrześniowym meczem z Niemcami. Andrzej Szkocki
Wychowanek Pogoni Szczecin zdobył zwycięską bramkę dla Rennes w wygranym 1:0 meczu z Montpellier.

To pierwsze trafienie Grosickiego w lidze francuskiej. Do tej pory strzelał gole dla Rennes w Pucharze Francji.

Jego gol w meczu z Montpellier był wyjątkowej urody. Polak na boisku pojawił się w 73. minucie. 13 minut później kropnął zza pola karnego i piłka wpadła w samo okienko. Bramkarz nie miał szans na obronę.

"Wreszcie wpadło", "Zamykam temat GOLA - strzelałem, strzelałem, strzelałem i jeszcze raz strzelałem aaaa Ibra niech się teraz martwi" - napisał "Grosik" na Twitterze.

Polski skrzydłowy został oceniony przez fachowy serwis WhoScored? na notę 7,1; jedną z najwyższych w zespole, choć grał przecież tylko nieco ponad kwadrans.

ZOBACZ PIĘKNĄ BRAMKĘ KAMILA GROSICKIEGO

Grosicki gra w Rennes od stycznia 2014 r. Jego kontrakt jest ważny jeszcze przez dwa lata. Wychowanek Pogoni jest etatowym reprezentantem Polski. W piątek otrzymał powołanie do kadry na mecze eliminacji ME z Niemcami i Gibraltarem.

Rennes rozegrał w tym sezonie dwa mecze w lidze. W pierwszym piłkarze z północy Francji przegrali na wyjeździe z Bastią 1:2.