Ósma porażka Błękitnych Stargard w II lidze

Franciszek Siwek i jego koledzy z Błękitnych lepiej grają u siebie niż na wyjazdach. Tadeusz Surma
Stargardzki zespół przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:3.

Błękitni Stargard wciąż nie wygrali w tym sezonie nie boisku przeciwnika. W dzisiejszym spotkaniu w Częstochowie z Rakowem nie zdobyli nawet punktu. Gospodarze zwyciężyli 3:1, a wszystkie gole strzelił dla nich Wojciech Okińczyc. Napastnik gospodarzy trafiał do bramki Błękitnych w 26, 30 i 55 minucie, drugiego gola strzelając z karnego.

Błękitni byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką. jej autorem tuż przed przerwą był Maciej Więcek. Błękitni przegrali ósme spotkanie w tym sezonie i pozostają na dole tabeli. W najbliższą sobotę o godzinie 12 zagrają u siebie z ROW 1964 Rybnik.

Raków Częstochowa - Błękitni Stargard 3:1 (2:1)
Bramki: Okińczyc 3 (26, 30-karny, 55) - Więcek (45).
Błękitni: Ufnal, Gutowski, Liśkiewicz, Pustelnik, Siwek, Wojtasiak (71 Baranowski), Zdunek, Więcek, Kazimierowicz, Wiśniewski (60 Magnuski), Okuszko.