Wyjątkowo opustoszała Gmina Dziwnów w świąteczny weekend. Choć kwiecień nigdy nie był tu szczytem sezonu wczasowego, ani nawet jego początkiem, to jednak Wielkanoc zawsze przyciągała pierwszych turystów. Nie tym razem.
Nieczynne hotele i pensjonaty, pozamykane lodziarnie i sklepiki z pamiątkami. Do tego brak możliwości wejścia na plażę czy skorzystania z obiektów małej architektury nad jeziorem Martwa Dziwna. Gmina Dziwnów zupełnie opustoszała w świąteczny weekend.
Władze miasta zgodnie z obostrzeniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, wstrzymały możliwość najmu krótkoterminowego, zakazała prowadzenia działalności gastronomicznych, a także odwołała najbliższe wydarzenia i imprezy.
W rezultacie gmina, która standardowo o tej porze rozpoczynała przygotowania do majówki i przyjmowała pierwszych weekendowych turystów, wygląda nie do poznania.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
pytanie do fotografa - po co sie tam pchał? bo moze ? słabo.