Olimpia trochę zepsuła święto klubowi z Niemiec

Piłkarki Olimpii po meczu w Rostocku udały się na zasłużone urlopy.
Piłkarki Olimpii po meczu w Rostocku udały się na zasłużone urlopy. materiały klubu
Olimpia Szczecin pokonała 3:2 Rostocker FC. Mecz odbył się z okazji jubileuszu 120-lecia powstania niemieckiego klubu.

Wynik otworzyła Natalia Niewolna w 12. minucie. Niemal kwadrans później na 2:0 podwyższyła Kornelia Okoniewska. W drugiej połowie Niemki doprowadziły do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do Olimpii. W 78. minucie Ewa Cieśla zdobyła gola strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego

W Rostocku Olimpię Szczecin reprezentowały: Weronika Lichy, Natalia Niewolna, Joanna Preś, Anita Piekarek, Magdalena Lachman, Anita Janik, Magdalena Szwed, Ewa Cieśla, Roksana Ratajczyk, Weronika Szymaszek, Patrycja Trzcińska, Katarzyna Michalska, Kornelia Okoniewska oraz Patrycja Falborska.