Odra po dogrywce

dc, 31 marca 2005 r.
Zespoły Pogoni II Szczecin i Odry Chojna awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa.

Hutnik Szczecin - Pogoń II Szczecin 1:2 (0:1)

Bramki: Rabe (89) - Śliwiński (40), Grosicki (54).

Pogoń objęła prowadzenie po strzale głową Śliwińskiego. Na 2:0 podwyższył po kontrze Grosicki, który płaskim strzałem po ziemi skierował piłkę do siatki

Dąb Dębno - Odra Chojna 0:1 (0:0, 0:0)

Bramka: Zatorski (93).

W 80. minucie Całko nie wykorzystał dla Odry rzutu karnego (trafił w poprzeczkę). W trzeciej minucie dogrywki gola dla gości strzelił Zatorski po ładnej dwójkowej akcji z Turkiewiczem. W 100. minucie gospodarze mieli świetną okazję do wyrównania - jednak Kucyk nie wykorzystał "jedenastki" (obronił Łubniewski).