Nieprawdopodobna akcja w finale Australian Open! WIDEO

Piotr Rutkowski
Piotr Rutkowski
Jelena Rybakina walczy o swój drugi wielkoszlemowy tytuł
Jelena Rybakina walczy o swój drugi wielkoszlemowy tytuł JOEL CARRETT AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT/PAP/EPA
W finale wielkoszlemowego Australian Open pomiędzy Kazaszką Jeleną Rybakiną (22.) a Białorusinką Aryną Sabalenką (5.) nie braknie ciekawych wymian. Oto jedna z nich!

Pierwszy set pojedynku padł łupem Rybakiny, a drugi Sabalenki.

Przypomnijmy, że po finale singla kobiet, i ceremonii rozdania nagród na Rod Laver Arena wyjdą Jan Zieliński i Hugo Nys, którzy powalczą o tytuł z reprezentantami gospodarzy - Hijikatą i Kublerem.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Magazyn GOL24 - Jacek Paszulewicz o Santosie - skrót

Materiał oryginalny: Nieprawdopodobna akcja w finale Australian Open! WIDEO - Sportowy24

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie