MyMetal Nest - w pełni personalizowane wyroby z drewna i metalu

Artykuł sponsorowany
Nowoczesne i funkcjonalne wnętrze to marzenie wielu Polaków, które coraz częściej jest realizowane. Pozwala na to między innymi dążenie do jak największego zindywidualizowania wystroju, który otacza nas na co dzień. Ważne jest, żeby nasz dom oddawał w jak największym stopniu nasz charakter, dzięki czemu będziemy mogli się w nim czuć swobodnie i harmonijnie. Bo czy nie zasługujemy na to, żeby czuć się dobrze we własnym domu?

MyMetal Nest to marka mebli lokalnej firmy ze Szczecina, która została stworzona z myślą o zaspokojeniu tej właśnie potrzeby. Proste kształty udoskonalone ręką projektanta zamieniają się tam w meble, które mają w sobie coś więcej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Dzieje się tak, dlatego że każdy wyrób tworzony jest ręcznie z dbałością o detale, zaś każdy szczegół jest uzgadniany z klientem. Będąc bezpośrednim producentem, MyMetal Nest ma wpływ na każdy etap produkcji, co pozwala na maksymalne dopasowanie projektu do potrzeb i oczekiwań.

Proces tworzenia wnętrza marzeń zaczyna się zazwyczaj na kartce, na której klient niepewną zazwyczaj ręką szkicuje swój pomysł. Często są to też przesłane na adres mailowy zdjęcia z dopiskiem “poproszę coś takiego, tylko, że…”. Wtedy zaczyna się nowy cykl tworzenia czegoś od zera wypełniający codzienność firmy. Pomysł konfrontowany jest następnie z oceną doświadczonego ślusarza i stolarza, którzy ustalają wspólnie, jak spełnić wymagania klienta. Przygotowywany jest projekt, zaś wszystkie szczegóły umieszczane są na formularzu, który od teraz jest świętością. Dzięki temu zamawiający dostaje to, czego oczekiwał, zamiast zwyczajowego “jako tako”, które spotykamy na co dzień.

Warto powiedzieć o jeszcze jednym - dlaczego MyMetal Nest korzysta z drewna? W świecie XXI wieku na rynku dominuje płyta mdf, hdf oraz tego typu wynalazki, które dawno wyparły ten klasyczny materiał z prawdziwego przemysłu. Takie płyty meblowe posiadają konkretnie zdefiniowane właściwości, które nikogo nie zaskoczą. Naturalne drewno zaś to wybór, który definiuje cały mebel – jego właściwości za każdym razem są inne, jego wygląd – niepowtarzalny. Pozwala to tworzyć meble, które posiadają prawdziwą duszę.

W czym jednak tkwi sekret mebli MyMetal Nest? W unikalnym wzornictwie? W połączeniu naturalnego drewna z klasyczną stalą, dzięki czemu uzyskujemy niepowtarzalny mebel? A może w ręcznym wykonaniu, dzięki czemu mamy pewność, że nad każdym detalem mebla pochylił się rzemieślnik? Może w swobodzie projektu, który wymiarem, pomysłem, kolorem i wykonaniem będzie świadczył, że mebel został stworzony idealnie do miejsca w którym się znalazł? Myślimy, że nie. Chodzi głównie o fakt, że z pomysłu projekt przeradza się w coś, co dzięki wysilonej pracy specjalistów staje się rzeczywistością u nas w domu. A może w biurze? Kawiarni? Restauracji? Wszędzie tam, gdzie liczy się piękno, funkcjonalność i nietypowe wzornictwo. Tym bardziej, że doświadczenie w branżach kreatywnych pozwala fachowcom z MyMetal Nest na wybicie się z ram powszechności, dzięki połączeniu technik stolarskich z technikami wykorzystywanymi m.in. w reklamie, czego przykładem jest dodawanie zdobień do wyrobów, które nie są na co dzień z nimi kojarzone. Bo co powiecie na zegar z wygrawerowaną na tarczy własną dedykacją? Stoliku kawowym ze swoim imieniem, bądź jeżeli mówimy o firmie, to z własnym logiem? MyMetal Nest pokazuje, że nietypowe połączenia dają w rezultacie świetne efekty.

MyMetal Nest to jednak nie tylko meble z drewna i stali. Dodatkowo w ofercie są wyroby z wykorzystaniem elementów uzupełnianych żywicą epoksydową – składnikiem, który już wyjątkowym meblom dodaje niespotykanej głębi. Żywice to surowce syntetyczne, które tworzą tworzywa szalenie odporne na różnorodne warunki znacząco zwiększając wytrzymałość fizyczną i chemiczną. Nie dlatego jednak MyMetal Nest wykorzystuje taki nietypowy składnik – specyficzne właściwości żywicy pozwalają osiągać wyjątkowe efekty, które wręcz ciężko opisać. Najlepiej zobaczyć na własne oczy, tutaj jak najbardziej obowiązuje zasada, że jeden obraz mówi więcej, niż tysiąc słów. Zamiast więc marnować miejsce na próby, zapraszam do obejrzenia paru zdjęć z efektami prac MyMetal Nest.

MyMetal Nest - w pełni personalizowane wyroby z drewna i metalu

MyMetal Nest
ul. Granitowa 64
70-750 Szczecin
Sławomir Kowalonek
+48 503 042 795
Konrad Maciejewski
+48 517 568 725
e-mail: [email protected]
mymetalnest.pl

MyMetal Nest - w pełni personalizowane wyroby z drewna i metalu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński