Morze wygrywa z liderem i obejmuje prowadzenie w lidze. Wrócił Doliński

(psw)
Michał Doliński, z powodu wielu kontuzji w drużynie, musiał wrócić na parkiet.
Dzięki zwycięstwu 3:2 z GTPS Gorzów, Morze Szczecin objęło pozycje lidera tabeli i nadal jest bez porażki.

W wyniku kontuzji Krzysztofa Zapaśnika do rozgrywek zmuszony był zgłosić się trener Michał Doliński. W starciu z GTPS Gorzów siatkarze Morza Bałtyk zagrali bardzo dojrzałą siatkówkę, która szczególnie widoczna była w pierwszym secie. Fenomenalnie spisywał się Wojciech Kwiecień. Młody rozgrywający Morza fantastycznie rozrzucał blok rywali.

W drugim secie goście po raz kolejny mieli bardzo udany początek. Od razu odskoczyli na kilka punktów. Jednak zbyt szybko uwierzyli w to, że partia jest już wygrana. Ta odsłona meczu skończyła się na przewagi i padła łupem gospodarzy. Morze miało dwie piłki setowe w górze, ale ich nie skończyło.

W finałowej partii meczu lepsi 15:12 okazali się szczecinianie. Morze Bałtyk jako jedyne jest bez porażki.

GTPS Gorzów - Morze Bałtyk 2:3 (21:25, 30:28, 23:25, 25:15, 12:15)

Morze: Kwiecień, Gnatek, Zabłocki, Bachmatiuk, Makar, Naliwajko oraz Kołodziej - Libero, Tołoczko, Doliński, Markiewicz, Woźnica.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland