Mizeria Espadonu Szczecin we Wrześni

Sebastian Szczytkowski
Andrzej Szkocki
Krótko trwał występ siatkarzy Espadonu Szczecin na parkiecie Krispolu Września. Drużyna Milana Simojlovicia przegrała 0:3.

To druga porażka Espadonu Szczecin w rundzie rewanżowej. Najgorsze, że poniósł obie w meczach z innymi klubami, które złożyły wniosek o miejsce w Plus Lidze. Słychać więc delikatny alarm przed play-off.

Wynik 0:3 we Wrześni może przekreślić szanse niebiesko-białych na zwycięstwo w sezonie zasadniczym, ale to już rozstrzygnie się w sobotę.

Sam pojedynek nie miał pasjonującej historii. Espadon przegrywał praktycznie cały czas. Co prawda z seta na set jego strata do Krispolu Września była mniejsza, ale gospodarze nie pozwolili sobie na oddanie partii.

Za tydzień drużyna Milana Simojlovicia wystąpi we własnej hali, a jej przeciwnikiem będzie nisko notowana Energa Omis Ostrołęka.

Krispol Września - Espadon Szczecin 3:0 (25:16, 25:19, 29:27)