MISTRZOWIE SMAKU Ważne informacje dla uczestników akcji

Akcja specjalna Mistrzowie Smaku
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE SMAKU. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować klientów o udziale w plebiscycie. W tym celu można wykorzystać materiały promocyjne, które bezpłatnie przygotowujemy dla uczestników akcji.

Koniecznie należy powiadomić także rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić SMS-em, za pomocą komunikatora (np. Messengera na Facebooku lub Skype'a) albo e-mailem.

PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO I ZADBAJ O SWOJĄ PREZENTACJĘ!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku uczestnika plebiscytu albo przy nazwie lokalu gastronomicznego może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do prezentacji kandydata. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz w niej umieścić linki do strony internetowej lub profilu na Facebooku, podać kontaktowy numer telefonu dla klientów, możesz też dodać więcej zdjęć i rozszerzony opis. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i ułatwić im kontakt. To znakomita, bezpłatna promocja! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów oglądają tysiące internautów.

KLIKNIJ i prześlij zdjęcie
i edytuj swoją prezentację

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY?

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • Opublikuj na swoim profilu lub na fanpage'u lokalu gastronomicznego post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage zobaczą ten post i zagłosują.
  • Niezależnie od publikacji zdjęcia, warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą przygotowujemy specjalnie dla uczestników akcji. Grafiki do publikacji na Facebooku prześlemy do kandydatów w pierwszym dniu głosowania. Osoby, które ich nie otrzymały mogą je zamówić poniżej.
  • Opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • Publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy.
  • Udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u.
  • Warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę informującą o udziale w plebiscycie. Dzięki temu nie przeoczy jej żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie. Projekt tła możesz zamówić poniżej.

NIE ZAPOMNIJ O PLAKATACH

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. W lokalu gastronomicznym warto rozwiesić plakaty. Dla uczestników plebiscytu przygotowujemy ich projekty (do samodzielnego wydruku).

KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebook'a
i projekt plakatu

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie oraz w serwisach www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest kandydat, na którego oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomości:

KLIKNIJ i wypełnij formularz

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w akcji
MISTRZOWIE SMAKU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE SMAKU Ważne informacje dla uczestników akcji - Portal i.pl

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński