MISTRZOWIE HANDLU 2024. Wzruszenie, wdzięczność i radość. Zobacz, jakie emocje, towarzyszą uczestnikom w pierwszych dniach głosowania!

Akcja specjalna Mistrzowie Handlu 2024
Rozpoczęliśmy akcję, w której nasi Czytelnicy nagrodzą najsympatyczniejszych sprzedawców i sklepy, florystów i kwiaciarnie, salony optyczne oraz pośredników nieruchomości. Plebiscyt wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród nominowanych oraz ich klientów, rodzin i przyjaciół. Zobaczcie, jak dzielą się oni informacją o nominacji na swoich profilach w social mediach!

Osoby pracujące w handlu pełnią kluczową funkcję w gospodarce. Ich praca często wiąże się z długimi godzinami i presją czasu. Plebiscyt Mistrzowie Handlu to doskonała okazja do docenienia ich zaangażowania i profesjonalizmu.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania
Podziękowania dla klientów

Nominacje okazały się wielką niespodzianką i wyróżnieniem! Uczestnicy plebiscytu poczuli się docenieni i zauważeni przez swoich klientów. Ze wzruszeniem dziękują im w mediach społecznościowych oraz zachęcają do dalszego wspierania w akcji. Nominowani w postach prezentują zdjęcia, kreatywne grafiki i w pięknych słowach opisują uczucia towarzyszące im w tym wyjątkowym momencie.

Wsparcie od pracodawców

Również firmy i pracodawcy z dumą chwalą się sukcesem swoich pracowników. Kierują w ich stronę słowa uznania za ich codzienną pracę i zachęcają innych do oddawania głosów. To idealny moment na okazanie im wsparcia.

Prawdziwych przyjaciół
poznaje się w... sukcesie!

A jak z sukcesu naszych kandydatów cieszą się bliscy, rodzina i znajomi? W ich postach pojawiło się mnóstwo ciepłych i wzruszających słów. To oni najlepiej wiedzą, ile trudu wymaga praca w handlu. Wiedzą też, jak dużą satysfakcję nominowanym przynosi każdy zadowolony klient. Ich wsparcie jest nieocenione, kibicują całym sercem i zachęcają do głosowania!

Pokaż się!

Aby post przyciągał wzrok, warto się pokazać! Nominacje nie są bezpodstawne – klienci Was uwielbiają, dlatego wykorzystajcie zdjęcia przedstawiające Was i waszą pracę do stworzenia ciekawej ilustracji.

Wideo ma moc!

Odbiorcy mediów społecznościowych kochają wideo! Ten format gromadzi i angażuje większe grono odbiorców niż tradycyjne posty. Zobaczcie jaki piękny materiał powstał dzięki sąsiedzkiej pomocy. Z pewnością będzie to również pamiątka na lata.

Cudownie obserwować takie wsparcie od lokalnej społeczności!

Nie tylko Facebook...

Media społecznościowe to nie tylko Facebook. Wpisy o nominacjach do Mistrzów Handlu opanowały również Instagram, a nawet LinkedIn. Dobrze poinformować swoją społeczność za pomocą wielu kanałów, dzięki temu klienci w różnym wieku mają szansę dowiedzieć się o waszym udziale w akcji. Warto stosować różnorodne formy publikacji: rolki, posty lub relacje - możliwości jest wiele!

Każda reakcja, komentarz czy udostępnienie zwiększają szanse, że post zobaczy więcej osób. Przygotowanie takiego materiału to często kwestia kilku minut. Zachęcamy do zainspirowania się i aktywności w mediach społecznościowych!

Wszystkim uczestnikom plebiscytu Mistrzowie Handlu życzymy powodzenia i oczywiście wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE HANDLU 2024. Wzruszenie, wdzięczność i radość. Zobacz, jakie emocje, towarzyszą uczestnikom w pierwszych dniach głosowania! - Polska News

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński