Memoriał Wysockiego: Wilki nie dały szans Spójni

(rk)
Najlepszym zawodnikiem King Wilków Morskich Szczecin był Trevor Releford (z prawej).
King Wilki Morskie Szczecin pewnie pokonały Spójnie Stargard 85:67.

Pierwsza połowa spotkania była stosunkowo wyrównana, Spójnia nieźle grała w obronie, a żaden z zespołów nie potrafił wykreować znaczącej przewagi punktowej.

Wszystko zmieniło się w dwóch ostatnich kwartach. Wilki zaczęły seryjnie trafiać rzuty z dystansu i łatwo odskoczyły swoim rywalom.

W ekipie ze Szczecina wyróżniali się Trevor Releford, który świetnie wchodził z piłką pod kosz (17 pkt. 5 as.) oraz Marcin Sroka (17 pkt. 6 zb.).

We wcześniejszym meczu AZS Koszalin Spółka Akcyjna pokonał SKS Sportowa SA Polpharma Starogard Gdański 76-69.