Mega Kasacja w Dobrzanach, czyli sposób na sprawne i legalne pozbycie się starego pojazdu

Artykuł sponsorowany Mega Kasacja
Mega Kasacja w Dobrzanach to firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Zespół zapewnia klientom legalne złomowanie pojazdów oraz udziela pomocy przy załatwieniu wszystkich formalności. Dlaczego to tak ważne?

Nie każdy wie, ale przekazanie starego i niesprawnego auta w ręce stacji demontażu pojazdów to jedyny legalny sposób na wycofanie go z ruchu. Jeśli pojazd nie nadaje się już do użytku, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

- Oferujemy kompleksową obsługę zarówno firm, jak i klientów indywidualnych - wyjaśnia Marek Kokorzycki, właściciel. - Jeżeli klient nie jest w stanie dojechać autem do naszej siedziby, bez problemu zapewnimy darmowy transport autolawetą.

Kopia Fioletowy i Żółty Uroczy Ramka Post na Facebooka - 4

Firma gwarantuje legalne złomowanie pojazdów i co ważne udziela wsparcia przy wypełnieniu wszystkich formalności.

- Wydajemy stosowne zaświadczenia o demontażu pojazdu, które stanowią podstawę do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji oraz umożliwiają ubieganie się o zwrot nadpłaconej stawki ubezpieczenia OC - wyjaśnia właściciel.

Kopia Fioletowy i Żółty Uroczy Ramka Post na Facebooka - 3

Udając się do stacji demontażu pojazdów, nie można zapomnieć także o koniecznych dokumentach, jak: dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu, dowód rejestracyjny, dowód osobisty właściciela.

- Korzystając z naszych usług, masz pewność, że zadbamy o wszelkie formalności od A do Z - podkreślają przedstawiciele firmy. - Wystawiamy zaświadczenie o przeprowadzonym demontażu, oddajemy tablice rejestracyjne, a także unieważniamy dokumenty pojazdów.

W swojej codziennej rutynie firma stosuje efektywne rozwiązania, dzięki którym złomuje nawet 20 samochodów w ciągu dnia, co miesięcznie daje ok. 400 skasowanych aut. To jedyna działalność w okolicy prowadząca w 100% legalną stacją demontażu pojazdów. Klienci mogą też liczyć na płatność gotówką od ręki i dotrzymywanie zawartych ustaleń.

Kopia Fioletowy i Żółty Uroczy Ramka Post na Facebooka - 2

- W przypadku niektórych stosunkowo nowych samochodów o dobrym stanie technicznym lub takich, na które występuje zapotrzebowanie, dajemy możliwość negocjacji ceny w górę - dodaje Marek Kokorzycki. - Jeśli jednak ktoś ma sentyment do swojego auta i chciałby je naprawić, oferujemy również sprzedaż używanych części samochodowych niemal do każdego samochodu.

ul. Jana Pawła II 36, 73-130 Dobrzany
tel: +48 511 795 600
e-mail: [email protected]
www.mega-kasacja.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński