Manufaktura Szczecińska pełna skarbów związanych z miastem...

  Manufaktura Szczecińska pełna skarbów związanych z miastem [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Paulina Targaszewska

  Głos Szczeciński

  Głos Szczeciński

  Jest w Szczecinie wyjątkowe miejsce, gdzie pod jednym dachem zgromadzono oryginalne produkty, książki, maskotki, gry i gadżety związane z naszym miastem. Manufaktura Szczecińska to pomysł Małgorzaty Wolff, która o Szczecinie i miłości do niego mogłaby opowiadać godzinami. Ją i jej pasję poznacie lepiej oglądając kolejny odcinek naszego programu "To nas kręci".
  Zaczęło się od prowadzenia własnego bloga, na którym Małgorzata Wolff pokazywała swoje wyroby rękodzielnicze i pomysły na dekoracje domu, ale że jest lokalną patriotką chciała w jednym miejscu zgromadzić produkty tworzone przez kreatywnych szczecinian. Tak narodził się pomył na stworzenie Manufaktury Szczecińskiej, którą znajdziemy nad samą Odrą przy ul. Jana z Kolna 7.

  - Moim marzeniem jest, aby o tym miejscu dowiedziało się jak najwięcej mieszkańców Szczecina - mówi Małgorzata Wolff. - Kocham Szczecin, nie wyobrażam sobie, że miałabym wyjechać z tego miasta. Dziwi mnie, że często szczecinianie nie doceniają naszego miasta. Turyści z Warszawy, Poznania czy Wrocławia, którzy zachodzą do Manufaktury, są Szczecinem zachwyceni.

  Co dokładnie znajdziemy w Szczecińskiej Manufakturze? Jak działa? Kto może pokazać tu swoje prace? Tego dowiecie się z dzisiejszego odcinka "To nas kręci". Zapraszamy do oglądania!

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.gs24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo