Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pięć goli w osiem minut i 59 sekund. Tyle Lewandowski...

#Lewy41... Trwa aktualizacja, czyli Robert Lewandowski i jego najważniejsze liczby przed startem sezonu Bundesligi

5

Pięć goli w osiem minut i 59 sekund. Tyle Lewandowski strzelił w pamiętnym meczu z VfL Wolfsburg. Warto przypomnieć, że do przerwy bez Polaka na boisku Bayern przegrywał 0:1. Po wejściu dokonał najszybszego zdobycia pięciu bramek w historii Bundesligi (od51. do 60. min), najszybszego strzelenia hat-tricka oraz najszybszego strzelenia czterech goli. Został także pierwszym piłkarze w historii, który po wejściu na boisko z ławki pięciokrotnie pokonał bramkarza rywali. Za wszystkie cztery wyczyny trafił do Księgi Rekordów Guinnessa.

Rybobranie 2024. Koncert Power Play w Krośnie. Szukajcie się na zdjęciach! (ZDJĘCIA)