KSS Kielce - Pogoń Baltica Szczecin 31:21

była najskuteczniejszą zawodniczką Pogoni w meczu z KSS.
była najskuteczniejszą zawodniczką Pogoni w meczu z KSS. Adam Słomski
Widmo spadku do I ligi straszy i hula w szatni Pogoni Baltica Szczecin. Nasz zespół przegrał na wyjeździe z KSS Kielce 21:31, choć do przerwy remisował 12:12.

W 43. minucie Pogoń prowadziła 19:18, ale potem już do końca meczu szczecinianki rzuciły tylko dwie bramki, zaś rywalki aż 12.

Najwięcej bramek dla Pogoni zdobyła tradycyjnie Agata Cebula, która siedmiokrotnie pokonywała bramkarkę rywali. Niestety, cały zespół Pogoni zaprezentował się słabo w drugiej połowie i przegrał bardzo wysoko z Kielczankami, które są niemal pewnie udziału w fazie play-off.

W pozostałych meczach padły niekorzystne rezultaty dla dalszej walki Pogoni o utrzymanie. Sporą sensacje sprawił Start Elbląg, który we własnej hali pokonał Ruch Chorzów 26:21. Natomiast Piotrcovia Piotrków Trybunalski rozgromiła Finepharm Polkowice 40:25.

Więcej o meczu w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".
O sporcie w regionie czytaj też na naszym profilu na Facebooku - "Sport w Szczecinie".