MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Komu miasto funduje bilety na koncert Michała Szpaka w amfiteatrze?

Oskar Masternak
Oskar Masternak
Waldemar Wylegalski
W Biuletynie Informacji Publicznej szczecińskiego magistratu można znaleźć zamówienie na pięćdziesiąt biletów na koncert Michała Szpaka.

- Dlaczego i komu miasto funduje bilety na koncert w amfiteatrze? Jak można takie bilety dostać i kto może się o nie ubiegać? - pyta pan Marek, który przeglądając stronę internetową urzędu miasta natrafił na to zamówienie.

Zamawiającym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w imieniu Rady Osiedla Centrum. Jak czytamy w tym zamówieniu 50 biletów miało kosztować 2040 złotych brutto.

-Rady Osiedli nie mają osobowości prawnej, dlatego to WGK, jako jednostka odpowiedzialna, zawiera w ich imieniu umowy. Bilety na koncert zostały zakupione z budżetu RO Centrum na działalność na rzecz mieszkańców oraz pieniędzy przyznanych RO przez Komisję ds. Inicjatyw Społecznych, Sportu i Młodzieży - informuje Paulina Łątka z urzędu miasta.

Takie dofinansowania co roku otrzymują wszystkie rady osiedli. Najczęściej są one przeznaczane na wycieczki integracyjne, festyny, wspólne wyjścia na koncerty czy do teatru.

Również RO Centrum regularnie proponuje mieszkańcom swojego osiedla tego typu atrakcje kulturalne. Zaproszenia na wydarzenia organizowane przez RO można znaleźć między innymi na tablicach informacyjnych, ustawionych najczęściej przy ich siedzibach.

Legendy polskiego rocka zagrały pod Dźwigozaurami. Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Tomek Lipiński i Sztywny Pal Azji [ZDJĘCIA]

Legendy polskiego rocka zagrały pod Dźwigozaurami. Kobranock...

ZOBACZCIE TEŻ:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński