Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatkę na wójta gminy Dobra. To wicestarosta policki

Marek Jaszczyński
Marek Jaszczyński
Już za kilka dni zaprezentujemy poszczególne postulaty programowe i sylwetki kandydatów na radnych. Problemy i oczekiwania w wielu miejscach są różne, dlatego będziemy przedstawiać konkretne pomysły w poszczególnych okręgach - mówi Joanna Napiwodzka, wicestarosta policki.
Już za kilka dni zaprezentujemy poszczególne postulaty programowe i sylwetki kandydatów na radnych. Problemy i oczekiwania w wielu miejscach są różne, dlatego będziemy przedstawiać konkretne pomysły w poszczególnych okręgach - mówi Joanna Napiwodzka, wicestarosta policki. Facebook / Joanna Napiwodzka - Wicestarosta Policki
Joanna Napiwodzka jest kandydatką na wójta gminy Dobra z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

- Oczekiwania i ambicje mieszkańców Dobrej są bardzo duże i uważam, że mają do tego pełne prawo, ponieważ sami są niesamowicie ambitni i ciężko pracują. Mieszkańcy Dobrej zasługują na wielkie inwestycje i usługi publiczne najwyższej jakości. Mamy plan i razem z mieszkańcami zmienimy Dobrą na lepsze! - zapowiada Joanna Napiwodzka, wicestarosta policki.

Wśród spraw do pilnego rozwiązania kandydatka wymieniła wysokość opłat na targowisku w Lubieszynie i kwestia ujęcia wody w Grzepnicy.

Dodajmy, że swój start w wyborach na fotel wójta gminy Dobra ogłosiło wcześniej już czterech kandydatów. To Waldemar Kitlas, sołtys Bezrzecza ze Stowarzyszenia Dobra Platforma i Grzegorz Śliwiński z Koalicji Samorządowej.

W tegorocznych wyborach nie wystartuje Teresa Dera, długoletnia wójt gminy Dobra. Popiera Grzegorza Śliwińskiego.

W tegorocznych wyborach wystartuje Magdalena Zagrodzka, radna gminna. Jest kandydatką bezpartyjną Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra. W 2018 roku Magdalena Zagrodzka „o włos” nie została wybrana wójtem Dobrej. W II turze zdobyła 4378 głosów (48,99 procent). Na urząd wójta gminy Dobra zdecydował się kandydować Bogusław Kozioł z Komitetu Wyborczego Wyborców Bogusław Kozioł - Aktywni dla Gminy Dobra.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński