Jens Gustafsson, trener Pogoni: Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem

Jens Gustafsson
Jens Gustafsson pogonszczecin.pl
Opinie trenerów po meczu Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin (2:1). - Optyczna przewaga Pogoni, która gra dobrze piłką. My czekaliśmy na swoją okazję, mieliśmy cierpliwość i ta szansa przyszła – mówił Jan Urban, szkoleniowiec zabrskiej drużyny.

Jens Gustafsson, Pogoń
Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem. Zawodnicy Pogoni zrobili wszystko, by to potoczyło się inaczej, by rezultat był inny. Każdy zawodnik robił wszystko co mógł, by odmienić wynik, wszystko na co miał wpływ i z tego powodu jestem dumny. Zawiedziony jestem natomiast, jeśli chodzi o wynik.

Jan Urban, Górnik
Byłem może nie przestraszony, ale pełen obaw, że ten mecz zawiedzie kibiców. Pierwsza połowa to były trochę szachy. Optyczna przewaga Pogoni, która gra dobrze piłką. My czekaliśmy na swoją okazję, mieliśmy cierpliwość i ta szansa przyszła. Po przerwie jedni i drudzy poszli na całość, było mnóstwo wymiany ciosów. Nie wszystko mi się podobało, Pogoń nas kontrowała, tak nie powinno grać się u siebie. Jest to jednak brak doświadczenia, kiedy prowadzi się z taką drużyną jak Pogoń. Wiadomo było, że rywal pójdzie do przodu i zaangażuje wielu zawodników na grę do przodu. Natomiast skończyło się fajnie, zwycięstwem i była to nagroda dla kibiców, którzy stworzyli fantastyczną atmosferą.